Wedstrijdprogramma U10/U8

Geplaatst op 01-09-2019


TWEEDE HELFT SEIZOEN 2019-2020

Eindhoven, zaterdag 4 januari 2020, 13:15 uur (kleine hal)
A: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / Red Eagles 's-Hertogenbosch & Nijmegen Devils U8
C: Nijmegen Devils U10 [Tilburg Trappers U8 Geel afgemeld]

Leiden, zondag 5 januari 2020, 12:45 uur
A: Leiden Lions U10 / U8
B: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
C: Amsterdam Tigers U10 / U8

Tilburg, zondag 5 januari 2020, 10:45 uur
A: Tilburg Trappers U10 / U8
B: Dordrecht Lions U10 / U8
C: Smoke Eaters Geleen U10 / U8

***

Dordrecht, zaterdag 11 januari 2020, 14:15 uur
A: Dordrecht Lions U10 / U8
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / Red Eagles 's-Hertogenbosch & Nijmegen Devils U8
C: Smoke Eaters Geleen U10 / U8

Den Haag, zondag 12 januari 2020, 10:00 uur
A: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
B: Amsterdam Tigers U10 / U8
C: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8

Nijmegen, zondag 12 januari 2020, 12:15 uur
A: Nijmegen Devils U10 / Red Eagles 's-Hertogenbosch & Nijmegen Devils U8
B: Tilburg Trappers U10 / U8
C: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8

Zoetermeer, zondag 12 januari 2020, 13:15 uur
A: Zoetermeer Panters U10 / U8
B: Leiden Lions U10 / U8
C: Yeti's Breda U10 / U8

***

Heerenveen, zaterdag 18 januari 2020 13:30 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen U10 Blauw
B: Alcmaria Flames Alkmaar U10
C: Nijmegen Devils U10

Groningen, zaterdag 18 januari 2020, 15:30 uur
A: GIJS Groningen U10 / U8
B: OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8
C: UNIS Flyers Heerenveen U10 Rood / U8

Breda, zondag 19 januari 2020, 11:00 uur
A: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
B: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
C: Yeti’s Breda U10 / U8

Den Haag, zondag 19 januari 2020, 12:15 uur
A: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
B: Zoetermeer Panters U10 / U8
C: Leiden Lions U10 / U8

***

Tilburg, zaterdag 25 januari 2020, 17:15 uur
A: Tilburg Trappers U10 / U8
B: Nijmegen Devils U10 / Tilburg Trappers U8 Geel
C: Amsterdam Tigers U10 / U8

Geleen, zaterdag 25 januari 2020, 17:30 uur
A: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
B: HYC Herentals U10 / U8
C: Yeti’s Breda U10 / U8

Dordrecht, zondag 26 januari 2020, 16:00 uur
A: Dordrecht Lions U10 / U8
B: Leiden Lions U10 / U8
C: Zoetermeer Panters U10 / U8

's-Hertogenbosch, zondag 26 januari 2020, 16:45 uur
A: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / Red Eagles 's-Hertogenbosch & Nijmegen Devils U8
B: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
C: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8

***

Eindhoven, zaterdag 1 februari 2020, 13:15 uur (kleine hal)
A: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
B: Tilburg Trappers U10 / U8
C: Dordrecht Lions U10 / U8

Breda, zondag 2 februari 2020, 11:00 uur
A: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / Red Eagles 's-Hertogenbosch & Nijmegen Devils U8
C: Yeti’s Breda U10 / U8

Leeuwarden, zondag 2 februari 2020, 11:30 uur
A: OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8
B: UNIS Flyers Heerenveen U10 Rood / U8
C: GIJS Groningen U10 / U8

Zoetermeer, zondag 2 februari 2020, 15:15 uur
A: Zoetermeer Panters U10 / U8
B: Leiden Lions U10 / U8
C: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8

Utrecht, zondag 2 februari 2020, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
B: Amsterdam Tigers U10 / U8
C: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8

***

Den Haag, zondag 9 februari 2020, 12:15 uur
A: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
B: Zoetermeer Panters U10 / U8
C: Tilburg Trappers U10 / U8

Leiden, zondag 9 februari 2020, 12:45 uur
A: Leiden Lions U10 / U8
B: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
C: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8

***

Eindhoven, zaterdag 15 februari 2020, 13:15 uur (kleine hal)
A: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
B: Tilburg Trappers U10 / U8
C: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8

Amsterdam, zaterdag 15 februari 2020, 14:00 uur
A: Amsterdam Tigers U10 / U8
B: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
C: Zoetermeer Panters U10 / U8

's-Hertogenbosch, zaterdag 15 februari 2020, 14:00 uur
A: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / Red Eagles 's-Hertogenbosch & Nijmegen Devils U8
B: Nijmegen Devils U10 [Tilburg Trappers U8 Geel afgemeld]
C: Smoke Eaters Geleen U10 / U8

Breda, zondag 16 februari 2020, 11:00 uur
A: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
B: Yeti’s Breda U10 / U8
C: Leiden Lions U8
[Leiden Lions U10 afgemeld]

Heerenveen, zondag 16 februari 2020, 12:30 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen U10 Rood / U8
B: OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8
C: GIJS Groningen U10 / U8

***

Tilburg, zondag 23 februari 2020, 10:45 uur
A: Tilburg Trappers U10 / U8
B: Nijmegen Devils U10
[Afgemeld: Red Eagles 's-Hertogenbosch & Nijmegen Devils U8: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8]

Leiden, zondag 23 februari 2020, 12:45 uur
A: Leiden Lions U10 / U8
B: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
[Afgemeld: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8, vanwege deelname aan Eric Martin-toernooi in Eindhoven.]

Zoetermeer, zondag 23 februari 2020, 15:15 uur
A: Zoetermeer Panters U10 / U8
B: Dordrecht Lions U10 / U8
[Afgemeld: Amsterdam Tigers U10 / U8, vanwege deelname aan Eric Martin-toernooi in Eindhoven.]

***

Groningen, zaterdag 29 februari 2020, 15:30 uur
A: GIJS Groningen U10 / U8
B: OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8
C: UNIS Flyers Heerenveen U10 Rood / U8

Den Haag, zondag 1 maart 2020, 12:15 uur
A: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
B: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
C: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / Red Eagles 's-Hertogenbosch & Nijmegen Devils U8

Leiden, zondag 1 maart 2020: GAAT NIET DOOR
[Leiden Lions U10 / U8; Amsterdam Tigers U10 / U8; Dordrecht Lions U10 / U8]

Utrecht, zondag 1 maart 2020, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
B: Tilburg Trappers U10 / U8
C: Zoetermeer Panters U10 / U8

***

Amsterdam, zaterdag 7 maart 2020, 14:00 uur
A: Amsterdam Tigers U10 / U8
B: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
C: Yeti’s Breda U10 / U8

Tilburg, zondag 8 maart 2020, 10:45 uur
A: Tilburg Trappers U10 / U8
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / Tilburg Trappers U8 Geel
C: Smoke Eaters Geleen U10 / U8

Zoetermeer, zondag 8 maart 2020: GAAT NIET DOOR
[Zoetermeer Panters U10 / U8; Leiden Lions U10 / U8; Eindhoven Kemphanen U10 / U8]

Utrecht, zondag 8 maart 2020, 16:30 uur
A: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
B: Dordrecht Lions U10 / U8
C: Nijmegen Devils U10 / Red Eagles 's-Hertogenbosch & Nijmegen Devils U8

***

Eindhoven, zaterdag 14 maart 2020, 13:15 uur (kleine hal)
A: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
B: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
C: Yeti’s Breda U10 / U8

Alkmaar, zondag 15 maart 2020: GAAT NIET DOOR
[Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8; Amsterdam Tigers U10 / U8; Dordrecht Lions U10 / U8]

Leiden, zondag 15 maart 2020, 12:45 uur
A: Leiden Lions U10 / U8
B: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8
C: Nijmegen Devils U10 / Red Eagles 's-Hertogenbosch & Nijmegen Devils U8

Leeuwarden, zondag 15 maart 2020, 11:30 uur
A: OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8
B: UNIS Flyers Heerenveen U10 Rood / U8
C: GIJS Groningen U10 / U8

Zoetermeer, zondag 15 maart 2020, 13:15 uur
A: Zoetermeer Panters U10 / U8
B: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
C: Tilburg Trappers U10 / U8

***

Leiden, zaterdag 21 maart 2020, 11:15 uur
A: Leiden Lions U10 / U8
B: UNIS Flyers Heerenveen Rood U10 / U8

Amsterdam, zaterdag 21 maart 2020, 16:00 uur
A: Amsterdam Tigers U10 / U8
B: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
C: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8

Geleen, zaterdag 21 maart 2020, 17:30 uur
A: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch U10 / Red Eagles 's-Hertogenbosch & Nijmegen Devils U8
C: Nijmegen Devils U10 [Tilburg Trappers U8 Geel afgemeld]

Tilburg, zondag 22 maart 2020, 10:45 uur
A: Tilburg Trappers U10 / U8
B: Dordrecht Lions U10 / U8
C: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8

Breda, zondag 22 maart 2020, 11:00 uur
A: Zoetermeer Panters U10 / U8
B: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
C: Yeti’s Breda U10 / U8

EERSTE HELFT SEIZOEN 2019-2020

Breda, zondag 22 september 2019, 11:00 uur
A: Tilburg Trappers U10 / U8
B: Dordrecht Lions U10 / U8
C: Yeti’s Breda U10 / U8

Geleen, zondag 29 september 2019, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
B: Yeti’s Breda U10 / U8
C: Red Eagles ’s-Hertogenbosch U10 / U8

Heerenveen, zondag 29 september 2019, 12:30 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen U10 Rood / U8
B: OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8
C: GIJS Groningen U10 / U8

Zoetermeer, zondag 29 september 2019, 13:15 uur
A: Zoetermeer Panters U10 / U8
B: Amsterdam Tigers U10 / U8
C: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8

***

Den Haag, zondag 6 oktober 2019, 14:30 uur
A: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
B: Leiden Lions U10 / U8
C: Zoetermeer Panters U10 / U8

Breda, zondag 6 oktober 2019, 11:00 uur
A: Tilburg Trappers U10 / U8
B: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
C: Yeti’s Breda U10 / U8

Heerenveen, zondag 6 oktober 2019, 12:30 uur
A: UNIS Flyers Heerenveen U10 Blauw
B: IJCU Dragons Utrecht U10
C: Amsterdam Tigers U10

***

Eindhoven, zaterdag 12 oktober 2019, 13:15 uur (kleine hal)
A: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
B: Yeti’s Breda U10 / U8
C: Dordrecht Lions U10 / U8

Alkmaar, zondag 13 oktober 2019, 10:15 uur
A: Alcmaria Flames Alkmaar U10 / U8
B: Amsterdam Tigers U10 / U8
C: Leiden Lions U10 / U8

Leeuwarden, zondag 13 oktober 2019, 11:30 uur
A: OrangeGas Capitals Leeuwarden U10 / U8
B: UNIS Flyers Heerenveen U10 Rood / U8
C: GIJS Groningen U10 / U8

Geleen, zondag 13 oktober 2019, 11:45 uur
A: Smoke Eaters Geleen U10 / U8
B: Red Eagles 's-Hertogenbosch / Nijmegen Devils U10 / U8
C: Tilburg Trappers U10 / U8

Zoetermeer, zondag 13 oktober 2019, 13:15 uur
A: Zoetermeer Panters U10 / U8
B: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
C: IJCU Dragons Utrecht U10 / U8

***

Eindhoven, zaterdag 19 oktober 2019, 11:00 uur (kleine hal)
A: Eindhoven Kemphanen U10 / U8
B: Red Eagels 's-Hergogenbosch U10 / Red Eagles 's-Hertogenbosch & Nijmegen Devils U8
C: Smoke Eaters Geleen U10 / U8

Den Haag, zondag 20 oktober 2019, 12:15 uur
A: Hijs Hokij Den Haag U10 / U8
B: Dordrecht Lions U10 / U8
C: Tilburg Trappers U10 / U8

Leiden, zondag 20 oktober 2019, 12:45 uur
A: Leiden Lions U10 / U8
B: Zoetermeer Panters U10 / U8
C: Alcmaria Flames Alkmaar