Wedstrijden Zwarte Draken2018-09-19T13:27:42+00:00

Stand 5e Divisie poule B

# Team GW W G V Pnt GV-GT
1 Leiden Gladiators 5 4 1 0 9 55 - 17
2 Slapsticks Flyers Heerenveen 4 4 0 0 8 49 - 24
3 GIJS Black Spirits 4 3 1 0 7 35 - 9
4 Enschede Lions 5 3 0 2 6 69 - 23
5 IJCCL Capitals Leeuwarden 5 5 2 0 3 4 30 - 48
6 Blue Mountain Cougars Hoorn 5 1 0 4 2 31 - 57
7 Slapping Studs Enschede 2 3 0 0 3 0 9 - 56
8 IJCU Zwarte Draken 5 0 0 5 0 13 - 57

Wedstrijdprogramma

zaterdag 6 oktober 2018
Tijd Stadion Team A Team B Perioden Score
20:15 Utrecht IJCU Zwarte Draken GIJS Black Spirits 0 - 5 0 - 3 2 - 5 2 - 13
zondag 7 oktober 2018
Tijd Stadion Team A Team B Perioden Score
16:30 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 5 Slapsticks Flyers Heerenveen 4 - 5 1 - 5 1 - 5 6 - 15
zaterdag 13 oktober 2018
Tijd Stadion Team A Team B Perioden Score
20:15 Enschede Enschede Lions Blue Mountain Cougars Hoorn 4 - 4 3 - 1 4 - 3 11 - 8
zondag 14 oktober 2018
Tijd Stadion Team A Team B Perioden Score
17:30 Heerenveen Slapsticks Flyers Heerenveen IJCU Zwarte Draken 5 - 2 5 - 3 3 - 2 13 - 7
18:45 Leiden Leiden Gladiators IJCCL Capitals Leeuwarden 5 4 - 2 7 - 0 4 - 3 15 - 5
zaterdag 20 oktober 2018
Tijd Stadion Team A Team B Perioden Score
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars Hoorn Leiden Gladiators 2 - 7 1 - 2 1 - 4 4 - 13
20:15 Enschede Enschede Lions IJCU Zwarte Draken 5 - 1 1 - 0 4 - 1 10 - 2
zaterdag 27 oktober 2018
Tijd Stadion Team A Team B Perioden Score
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars Hoorn GIJS Black Spirits 0 - 5 1 - 3 0 - 4 1 - 12
20:15 Enschede Enschede Lions Leiden Gladiators 0 - 4 4 - 1 1 - 1 5 - 6
zondag 28 oktober 2018
Tijd Stadion Team A Team B Perioden Score
18:45 Utrecht IJCU Zwarte Draken IJCCL Capitals Leeuwarden 5 2 - 2 0 - 1 0 - 0 2 - 3
20:15 Enschede Slapping Studs Enschede 2 Slapsticks Flyers Heerenveen 2 - 1 1 - 3 1 - 4 4 - 8
zondag 4 november 2018
Tijd Stadion Team A Team B Perioden Score
16:30 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 5 Slapping Studs Enschede 2 3 - 3 3 - 1 2 - 1 8 - 5
17:45 Groningen GIJS Black Spirits Enschede Lions 2 - 1 4 - 1 1 - 1 7 - 3
18:45 Leiden Leiden Gladiators IJCU Zwarte Draken 6 - 0 5 - 0 7 - 0 18 - 0
zondag 11 november 2018
Tijd Stadion Team A Team B Perioden Score
20:00 Heerenveen Slapsticks Flyers Heerenveen Blue Mountain Cougars Hoorn 1 - 1 5 - 3 7 - 3 13 - 7
20:15 Enschede Slapping Studs Enschede 2 Enschede Lions 0 - 14 0 - 13 0 - 13 0 - 40
zaterdag 17 november 2018
Tijd Stadion Team A Team B Perioden Score
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars Hoorn IJCCL Capitals Leeuwarden 5 2 - 4 3 - 3 6 - 1 11 - 8
zondag 18 november 2018
Tijd Stadion Team A Team B Perioden Score
17:45 Groningen GIJS Black Spirits Leiden Gladiators 0 - 1 1 - 0 2 - 2 3 - 3
zondag 25 november 2018
Tijd Stadion Team A Team B Perioden Score
16:30 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 5 Enschede Lions - - -   -  
18:45 Leiden Leiden Gladiators Slapping Studs Enschede 2 - - -   -  
20:00 Heerenveen Slapsticks Flyers Heerenveen GIJS Black Spirits - - -   -  
zaterdag 1 december 2018
Tijd Stadion Team A Team B Perioden Score
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars Hoorn Slapping Studs Enschede 2 - - -   -  
zondag 2 december 2018
Tijd Stadion Team A Team B Perioden Score
17:45 Groningen GIJS Black Spirits IJCCL Capitals Leeuwarden 5 - - -   -  
18:45 Leiden Leiden Gladiators Slapsticks Flyers Heerenveen - - -   -  
zaterdag 8 december 2018
Tijd Stadion Team A Team B Perioden Score
20:00 Groningen GIJS Black Spirits Slapping Studs Enschede 2 - - -   -  
20:15 Utrecht IJCU Zwarte Draken Blue Mountain Cougars Hoorn - - -   -  
zondag 16 december 2018
Tijd Stadion Team A Team B Perioden Score
16:30 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 5 IJCU Zwarte Draken - - -   -  
17:45 Groningen GIJS Black Spirits Blue Mountain Cougars Hoorn - - -   -  
18:45 Leiden Leiden Gladiators Enschede Lions - - -   -  
zaterdag 5 januari 2019
Tijd Stadion Team A Team B Perioden Score
20:15 Enschede Enschede Lions Slapping Studs Enschede 2 - - -   -  
zondag 6 januari 2019
Tijd Stadion Team A Team B Perioden Score
17:30 Heerenveen Slapsticks Flyers Heerenveen IJCCL Capitals Leeuwarden 5 - - -   -  
17:45 Groningen GIJS Black Spirits IJCU Zwarte Draken - - -   -  
21:00 Leiden Leiden Gladiators Blue Mountain Cougars Hoorn - - -   -  
zaterdag 12 januari 2019
Tijd Stadion Team A Team B Perioden Score
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars Hoorn Enschede Lions - - -   -  
20:15 Utrecht IJCU Zwarte Draken Slapsticks Flyers Heerenveen - - -   -  
zondag 13 januari 2019
Tijd Stadion Team A Team B Perioden Score
16:30 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 5 Leiden Gladiators - - -   -  
20:30 Enschede Slapping Studs Enschede 2 GIJS Black Spirits - - -   -  
zondag 20 januari 2019
Tijd Stadion Team A Team B Perioden Score
17:30 Heerenveen Slapsticks Flyers Heerenveen Slapping Studs Enschede 2 - - -   -  
zaterdag 26 januari 2019
Tijd Stadion Team A Team B Perioden Score
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars Hoorn Slapsticks Flyers Heerenveen - - -   -  
18:45 Enschede Enschede Lions GIJS Black Spirits - - -   -  
20:15 Utrecht IJCU Zwarte Draken Leiden Gladiators - - -   -  
zondag 27 januari 2019
Tijd Stadion Team A Team B Perioden Score
20:15 Enschede Slapping Studs Enschede 2 IJCCL Capitals Leeuwarden 5 - - -   -  
zaterdag 2 februari 2019
Tijd Stadion Team A Team B Perioden Score
19:30 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 5 Blue Mountain Cougars Hoorn - - -   -  
20:15 Utrecht IJCU Zwarte Draken Slapping Studs Enschede 2 - - -   -  
zondag 3 februari 2019
Tijd Stadion Team A Team B Perioden Score
18:45 Leiden Leiden Gladiators GIJS Black Spirits - - -   -  
20:00 Heerenveen Slapsticks Flyers Heerenveen Enschede Lions - - -   -  
zaterdag 9 februari 2019
Tijd Stadion Team A Team B Perioden Score
15:15 Hoorn Blue Mountain Cougars Hoorn IJCU Zwarte Draken - - -   -  
zondag 10 februari 2019
Tijd Stadion Team A Team B Perioden Score
16:30 Leeuwarden IJCCL Capitals Leeuwarden 5 GIJS Black Spirits - - -   -  
zaterdag 16 februari 2019
Tijd Stadion Team A Team B Perioden Score
20:00 Groningen GIJS Black Spirits Slapsticks Flyers Heerenveen - - -   -  
20:15 Enschede Enschede Lions IJCCL Capitals Leeuwarden 5 - - -   -  
zondag 17 februari 2019
Tijd Stadion Team A Team B Perioden Score
20:30 Enschede Slapping Studs Enschede 2 Leiden Gladiators - - -   -  
zaterdag 23 februari 2019
Tijd Stadion Team A Team B Perioden Score
20:15 Utrecht IJCU Zwarte Draken Enschede Lions - - -   -  
zondag 24 februari 2019
Tijd Stadion Team A Team B Perioden Score
20:00 Heerenveen Slapsticks Flyers Heerenveen Leiden Gladiators - - -   -  
20:30 Enschede Slapping Studs Enschede 2 Blue Mountain Cougars Hoorn - - -   -  
zaterdag 2 maart 2019
Tijd Stadion Team A Team B Perioden Score
20:15 Enschede Slapping Studs Enschede 2 IJCU Zwarte Draken - - -   -  

Copyright © 2018 IJshockey Nederland.